Shitet banesa

Shitet nga: sali 10 Gsh 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: kamnik
Sipërfaqe: 45.6 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne Kamnik perballe Spitalit te Lindjes, banesa ka sip. prej 45.6 m2 dhe gjindet ne katin e 4-te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim