KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

Shitet nga: bujar 10 Dhj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Adresa: KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Gjilan
Gjithsej jane 24 kapriata te cialt mund te vendosen ne largesi te ndryshme nga njera tjetra.
Gjerssia: 9.5Metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim