Lokale me qera ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera me sipërfaqe prej 87m2 të shfrytëzueshme.

Lokal i gatshëm për shfrytëzim , dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë, posedon nxemje qendrore , një banjo dhe një depo, vendparking të mjaftueshëm.

Lokal i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme ,qëllime afariste dhe gjendet një vend shumë të frekuentuar, afër qendrave tregtare ne lagjën “ Arbëria”.

Qeraja mujore e lokalit është 800 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim