Lokali në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Qendrës kryesore, Zonës rekreative, Vend për skijim
Komuna: Gjilan
Shitet lokali me 21.5m2 të shfrytëzuara
Lokali posedon :
-Hapsirë e cila mund të shfrytëzohet për qëllime afariste e cila është 16m2.
-si dhe një tualet.
Dysheme me pllaka të kualitetit të lartë.
Lokali posedon infrastrukturë të rregullt ,parking për dy vetura.
Çmimi i lokalit është 60.000 euro .
Lokali gjendet në Rr.Meldin Ollbrajt .
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim