Lokali me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 14 Dhj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera me sipërfaqe prej 28m2 në katin e parë.
Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të lartë dhe posedon infrastrukturë të rregullt, nxemje qendrore.
Lokali posedon edhe tualetin i cili gjendet në koridor të objektit (i përbashkët me të tjerët)
Lokali gjendet afër Xhamisë së vogël, dhe është i gatshëm për shfrytëzim.
Qeraja mujore e lokalit është 150€.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim