Lokali me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me Qera me 130m2 .
Lokali me dy pjesë me dy tualete.
Lokali posedon edhe një zyre të veçantë me hyrje të veqantë.
Poashtu posedon bodrumin i cili mund të shfrytëzohet si depo dhe garazhë.
Lokali posedon infrastrukturë të plotë me sistem të nxemjes qendrore.
Lokali gjendet në lagjen “Dardania II”.
Qeraja mujore e lokalit është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim