2 Shtepi me 4 Lokale Dhe 5 Banesa

Shitet nga: Person Privat 14 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Gjilan
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shiten 2 Shtepi Ne Qender Te Qytetit Te Rrethi Apo Hotel Krisal

Shtepia 1 Ka 4 Lokale dhe 2 Kat Banim Te Gjitha Lokalet Jan Te Lshuara Me Qera

Shtepia 2 Ka 5 Banesa Te Lshuara Me Qera

Per Ma Shum Info Na Kontaktoni Ne Tel 044 233 250 apo 045 55 44 70 Presim Oferta Serioze chh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim