SHESIM TROJE PËR VILLE NË NOVOBERD- GJILAN

Shitet nga: besnik Sot 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 1000 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shesim troje per Villa ne fsh.Makresh Komuna e Novoberdes me infrastruktur rrug dhe rrymë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim