Shes Shtepin me 150m2 lokal dhe 250m2 banim ne q..

Shitet nga: BURIM 01 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes shtepin me 150m2 lokal dhe 250m2 banim ne qender te Gjilanit te stacioni i autobusve.
per detaje shtes mund te me kontaktoni
+37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim