Shitet shtëpija në rrugen e malisheves Gjilan

Shitet nga: Florim 26 Krr 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: kufc e ulet
Sipërfaqe: 225 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet shtepija mundesi ndrrimi edhe me banes

Shitet shtepia 2.85 Ari.

Shtepija eshtë dy katshe me mbi 225m2
Kati i pare posedon: sallon 56m2 ,1 dhoma , nje shpajz ,nje banjo,
dhe , kuzhin.,dhe koridor te hapur

Kati i dyte: posedon tri dhoma ,me ballkone dhe nje banjo 16m2

Shtepia eshte e ndertuar para 4 viteve dhe posedon infrastrukture te plote. ..

Shtepija posedon nxemje qendrore ,si dhe shporetin 40kw te gjitha me matrijal Zvicerian*....

Shtepia gjendet ne lagjen “kufc e ulet”rruga per malishevë Gjilan

Shtepija ka kanalizim, rrym ,uj, internet, etj

SHTEPIJA POSEDON LEJE NDERTIMI ''

Mund te na kontaktoni ne +37744 176 704

044 176 704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim