Shitet shtepija me sip totale 2.30m2

Shitet nga: Shkodran 04 Dhj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia eshte e rregulluar per jashta dhe mrenda ka ujë,rrym,kanalizim,parking,garazhë i plotason te gjitha kushtet Hapsinore per jet normale te një familje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim