Shitet shtpia.ose ndrohet me ndonje banes.

Shitet nga: Arben 22 Sht 06:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: mic sokoli nr 45
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
shitet shtepia , shtepia gjendet ne rrugen e prishtines ne gjilan,me saktsisht permbi pireven afer shkolles se re.dhe ka 3 ari,kati i par ka podrum dhe sallonin ,dhe dy banjo dhe nje teras,ndrsa kati i dyt ka tri dhoma gjumi dhe nje teras,shtepia eshte ne gjendje te mir per banim dhe eshte e mobiluar, po ashtu ka ujsjells,bunar, internet,shtepia i plotson t gjitha kushtet qe i nevoiten nje shtepie. per me shum info nr 044401558 ose 044211302 per dokumenta bartja mrenda dites.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim