Shtëpi moderne 3.5 ari oborr ne Gjilan

Shitet nga: .Dukagjin Aziz. 21 Shk 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne rrug te ferizait afer Kosova Petrol shtepia osht dy katshe osht e izolume i ka 5 dhoma + sallon e kuzhin i ka dy podruma posedon ujsjells dhe asfalltin Ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim