Shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me rreth 6 Ari oborr.
Shtëpia është 100m2 e pabanuar, ( pa izoluar).
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë,furnizimi i ujit: ujësjellës dhe bunar.
Gjendet në rrugën kryesore,në fshatin Malishevë.
Ҫmimi i shtëpisë është 70.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim