Shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtëpi me 6.59 Ari.
Shtëpia e parë ( e pabanuar) me mbi 200m2 posedon:
Kati i parë posedon lokale .
Kati i dytë: tri dhoma dhe një banjo.
Shtëpia e dytë me mbi 300m2.
Kati i parë posedon tri dhoma , një banjo dhe Garazhë.
Kati i dytë posedon: sallon dhe kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një ballkon.
Kati i tretë posedon katër dhoma , një banjo dhe një ballkon.
Shtepi me infrastrukturë të plotë, furnizim i ujit i dyaneshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpit gjenden në rrugën për në Livoq të Epërm.
Çmimi i shtëpive është 210.000 euro i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi (afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: Amsa Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim