Shtëpi ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR   115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.5 Ari .
Shtëpi dy kate , afër 150 m2 me me këtë rënditje:
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi , një banjo dhe një terasë.
Kati i dytë posedon:tri dhoma gjumi , një banjo dhe dy ballone.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit vetëm me ujesjellës, poashtu posedon nxemje qendrore.
Shtëpia gjendet në lagjën “ Dardania I” .
Çmimi i shtëpisë është 100.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim