Shtëpia dhe objekti në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Pri 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia së bashku me objekt me 5.5Ari oborr.
Shtëpia me mbi 200m2 të banuara ka këtë renditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,dy banjo,tri dhoma gjumi,një podrum.
Objekti posedon 168m2 të shfrytëzuara me plan urbanistik.
Objekti është i gatshëm për shfrytëzim.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë:
Furnizimi ujit i dyanëshem: ujësjellës dhe bunar.
Gjendet në rrugën kryesore, Malishevë.
Çmimi 170.000 i diskutuar.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim