Shtëpia afër Fakultetit të Edukimit (50 metra la..

Shitet nga: Jeton 12 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtëpia gjendet në rrugën “Ibrahim Pacolli” nr.4, më saktësisht afër Fakultetit të Edukimit (50 metra largë) dhe afër Ordinancës “Diagnoza”.
Afër ka të gjitha shkollat e mesme si dhe atë fillore “Selami Hallaqi”.
Shtëpia posedon infrastukturë të plotë, gjendet në një vend shumë te mire për banim dhe me shumë përspektivë,
Shtëpia është 2 katëshe, posedon edhe bodrum e garazhë.
Ka gjithësejt 4 Dhoma gjumi, 1 dhomë të ndenjës me kuzhinë, nje banjo, si dhe 3 ballkona.

Kati parë : 1 Dhomë e ndenjës me kuzhinë, 1 dhomë gjumi si dhe 1 Banjo.
Kati dytë : 3 Dhoma Gjumi prej të cilave 2 posedojn ballkon.
Shtëpia është e ndërtuar në hapsirën 3,2 ari tokë. (siҫ mund ta shihni në fotot bashkangjitur me mundësi ndërtimi edhe të një objekti afarist)

Shtëpia shitet me ose pa mobilje, sipas marrveshjes së arritur në mes të palëve.

Çmimi sipas marrëveshjes së negociuar mes palëve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim