Shtëpia në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 1.5 Ari me rreth 220m2 të banuara.
Shtëpi me dy hyrje të veçanta:
Hyrja e parë:
Kati i parë posedon: Sallon , kuzhinë, një dhomë gjumi , një banjo dhe garazha.
Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi.
Dyshemeja e tëra llaminat, dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Hyrja e dytë:
Kati i dytë banues posedon dy dhoma dhe një banjo .
Dyeshemeja e tëra ibercuk, dyer dhe dritare prej druri.
Posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dardaia II”, ka afër univerzitetin, shkollat e mesme, ambulantën etj..
Çmimi i shtëpisë është 75.000 euro .
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim