Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 ari oborr.
Shtëpia dy kate me 160m2 të banuara.
Kati i parë posedon : Sallon së bashku me kuzhinë,një dhome gjumi ,një banjo, dyshemeja e tëra llaminat.
Dritare të plastikes,dyer prej druri.
Kati i dytë posedon : Tri dhoma gjumi
Dyshemeja Ibercuk (dy dhoma) Llaminat (Një dhomë)
Dritare të plastikes,dyer prej druri.
Dokumentacion i rregullt me leje ndertimi dhe plan urbanistik
Infrastrukturë e plotë furnizimi i ujit:bunar dhe me rrjet ujësjellësi
Çmimi i shtëpisë është 75.000 euro i diskutueshëm
Shtepia gjendet në fillim të lagjës Arbëria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim