Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 25Ari oborr.
Shtëpi 2 kate, me mbi 80m2 të banuara.
Kati i parë ka sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.
Kati i dytë ka dy dhoma gjumi.
Dyshemeja e tëra ibercuk, dyert dhe dritarët janë prej drurit.
Shtëpia posedon infrastrukturë të rregullt,furnizimi i ujit është i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në fshatin Malishevë.
Çmimi i shtëpisë është 65.000€.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim