Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Pri 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.21 Ari .
Shtëpi tri kate me afër 240m2 të banuara.
Kati përdhes posedon: dy pjesë të ndara ku mund të shfrytëzohen si garazha,një depo dhe banjo.
Dyshemeja e këti kati është e tëra ibercuk.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra llaminat, shkallët prej pllakave, dyer dhe dritare prej druri.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në lagjen “Balec”
Çmimi i shtepisë është 140.000 i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim