Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia 3 kate me 3.60 Ari dhe me dy hyrje të veqanta.
Kati i pare: është bodrum prej 108m2,ku një pjesë shfrytëzohet si garazhë ku ka edhe elementet e nxjemjes si dhe dy dyer të hyrjes kryesore.
Shtëpia ka fortësin dhe izolimin termik maksimal që e bënë të ngrohë gjatë dimrit dhe të freskët gjatë verës dhe poashtu rezistente ndaj zhurmës.
Kati i dytë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi me banjo si dhe një banjo të veçantë.
Kati i tretë posedon: tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Shtëpia është e rregulluar në mënyrë evropiane.E tërë dyshemeja posedon parket,ndërsa shkallët mermer,dritare të plastikes dhe dyer prej druri të kualitetit të lartë.
Shtëpia ka gjithë infrastrukturën e rregulluar.
Furnizim me ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në Lagjën “Arbëria ’’
Ҫmimi i shtëpisë është 140.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim