Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 18 Shk 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.47 Ari .
Shtëpi një katëshe me 72m2 të banueshme posedon:
Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo , dy ballkone dhe një bordum.
Dyshemeja e tëra parket, dyer dhe dritare prej druri.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë , furnizimi i ujit i dyaneshëm, ujesjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë”.
Çmimi i shtëpisë është 56.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim