Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia dy kate me 7.5 Ari oborr.
Shtëpia ka 110m2 të banuara me këtë rënditje.
Kati i parë : Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi dhe një banjo
Kati i dytë : dy dhoma gjumi ,një banjo .
Dyshemeja e tëra patos,dyer dhe dritare prej druri.
Infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në lagjen “ Kodra e Dëshmorëve”
Ҫmimi i shtëpisë është 115.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim