Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 1.43Ari oborr .
Shtëpi 3 kate me rreth 300m2 të banueshme.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon: dy dhoma gjumi dhe një banjo .
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë,furnizimi ujit i dy anëshem: ujesjellës dhe bunar,ka të instaliuar sistemin e nxemjeve qendrore.
Shtëpia gjendet afër spitalit rajonal .
Ҫmimi shtëpisë është 95.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim