Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Qer 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 4 Ari oborr me mbi 200m2.
Shtëpia ka këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,katër dhoma gjumi dhe dy banjo.
Shtëpia për momentin është e pa banuar.
Dyshemeja në katin e parë është parket, ndërsa në katin e dytë ibercuk.
Shtëpia gjendet në vendin e quajtur Lagjja e re.
Çmimi i shtëpisë është 115.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim