Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepi në maxhistralën e parë Gjilan -Prishtinë në Pasjak.
Shtëpi me 10 ari mbi 260 m2 të banuara.
Shtëpi dy katëshe me podrum dhe Garazhë.
Kati i parë posedon: sallon, kuzhinë ,një dhomë gjumi ,ballkon dhe një banjo .
Dyshemeja e tëra ibercuk.
Kati i dytë posedon:katër dhoma gjumi banjo dhe në koridor ballkon.
Dyshemjea për dy dhoma gjumi llaminat, ndërsa pjesa tjetër ibercuk.
Pordumi i ndarë në pjesë :Garazha dhe në pjes të tjera për shfrytëzim të ndryshëm.
Shtëpia ka prej dyer druri dritare pllastike.
Gjithashtu ka një pjes të ndërtuar e cila shfrytëzohet per autolarje.
Çmimi shtepis është 240 000 euro i diskutueshëm, me mundësi kompenzimi me banesë në Prishtinë.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim