Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 4 Ari oborr.
Shtepi dy kate me mbi 200m2 të banuara.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një depo dhe një tualet.
Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi një banjo dhe dy terasa.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë, dyert prej druri dhe dritare të plastikës dhe alumin.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit vetëm me ujesjellës ,nxemje qendrore me radiator – me rrymë, dokumentacion të rregullt.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dheu i Bardhë” , 20m mbi rrugën qarkore .
Çmimi i shtëpisë është 130.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim