Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.85Ari .
Shtëpia posedon sallon së bashku me kuzhinë, katër dhoma gjumi, dy banjo.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Dyer dhe dritare të plastikës.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet afër pishines Havaji.
Çmimi i shtëpis është 87.000euro .
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim