Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 19 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR   1 150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia 4 kate me 4 Ari oborr.
Kati përdhes posedon katër dhoma.
Kati i pare posedon:sallon së bashku me kuzhinë ,një dhomë gjumi,një banjo dhe një shpajz.
Kati i dytë posedon:tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Si dhe tri dhoma në nënkulem të pa izoluara.
Shtëpia ka gjithë infrastrukturën e rregulluar.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dardania I”.
Çmimi i shtëpisë është 115.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim