Shtepi 2 kateshe ne Gjilan

Shitet nga: besnik Dje 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Urgjent shitet shtepija dy kateshe ne Gjilan afer rruges Qarkore,shtepia posedon : Rrugen,Kanalizimin,rrymen dhe me dokumentacione te rregullta,marri vetur ne vler jo me te madhe se 7000 mij euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim