Shtepi Moderne me 2 Hyrje ne Qender

Shitet nga: Dje 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Rr.Xhemajl Mustafa III/46
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Me qmim te volitshem shitet shtepia me mbi 400m2 me dy hyrje te veqanta.
Shtepi e re me plan(arqitektur)moderne, materjal te standardit te larte dhe shum kualitetiv, me hapsir shum funkcionale dhe komoditet.
Shtepia gjendet te parku i qytetit ball per ball me Komunen,Sh.F.Thimi Mitko sakt te ''Elektrokosova e vjeter" Rr Xhemajl Mustafa III,lagje e qet e sigurte me infrastruktur te plot.
Shkolla Filllore larg,3min,,Qendra 3min.,Parku Qytetit 2min.,Policia&Teatri 5min,Tregu i Gjelbert 10 min, ,Stacioni Autobusave 7 min,Spitali 10 min.largesi.
Shtepia ka dy hyrje ndaras siç po shifet edhe ne foto,shtepia ne tersi ka mbi 400m2 do te thot se secila hyrje ka siperfaqe te njejte dhe te shfrytezuar

HYRJA nr I mbi 200m2:e kompletuar dhe e banushme.
Kati perdhes: Garazh,nji dhome dhe nji banjo,
Kati i pare e ka sallonin kuzhinen ,toalet dhe ballkon.
Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi koridor,banjo dhe ballkon.

HYRJA nr II mbi 200m2:e pa kompletuar (vetem permbrenda)..
Kati perdhes Garazh,nji dhome dhe nji banjo,
Kati i pare e ka sallonin kuzhinen ,toalet dhe ballkon.
Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi koridor,banjo dhe ballkon.

Shtepia eshte e re dhe moderne e ndertuar ne vitin 2009 me materjal te standardit me te larte shum kualitativ dhe te garantuar,shtepia i ka 4 pllaka masive izolimi i jashtem,nxemje qendrore,shkallet dhe ballkonat me granit
Shtepia nuk ka kulm,ne vend te kulmit ka pllato(teras) ,hapsir e cila eshte e madhe sa edhe krejt shtepia ,ka pllak masive izolim ,rrymen,ujin dhe kanalizimin.munde te shfrytzohet si oborr dhe munde te shfrytzohet per festa familjare ahengje deri ne 130 persona etj, ka mundesi edhe per ndertim te nji kati apo dhome shtes.
Ju mirepresim ne numrat e tlf.045602152 dhe 044704488 ne ç’do kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim