Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Teuta 12 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rexhep Dajkovcki
Sipërfaqe: 750 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Gjindet ne qender te Gjilanit, kater kate dy kate lokale dhe dy banim,, nje kate eshte 150 metra katror .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim