Shtepi prej 100m2 ne Gjilan

Shitet nga: shkodran 06 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: vllezrit Frasheri
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Energji diellore
Komuna: Gjilan
Zgjidheni me te miren per familjen tuaj, shtepija gjendet ne Gjilan te Baja rr Vllezrit Frashri. i plotson gjitha kushtet per nji familje mesatare,e mjaftushme per te jetuar .ka vend per parking dhe nje shupe 10x6 m,infrastrukture komplete,qmimi i diskutushum,nuk eshte ne hipotek,gjitha qeshtjet te zgjidhura,bartja behet per koh te shkurt jam pronari juridik i kesaj prone. siperfaqja totale 2,30 m2 pres vetem te interesuarit serioz,viber 0038649163609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim