Shtepia Ne Shitje dhe Mundsi ndrrimi

Shitet nga: Shtepia 17 Jan 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: RR.qarkore
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepia Gjendet ne rrugen Qarkore Shtepia Ka Gjithsej 4 dhoma Dhe Sallen e Ndejes me Kuzhin Gjithsej me Shtepi edhe oborr jon 5 Ari Ka gjitha qka i parkasin nje shtepie , Rrym , uje , internet , Kanalizim etj.. (Mundsi Ndrrimi +377-44-748-339
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim