Shtepia en Gjilan Pagesa edhe me keste

Shitet nga: Meti Hajdari 01 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr. e Kumanoves
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet ne Gjilan , rruga e Kumanoves ( gjegjesishte ne rrugen e Ferizajit , prapa GETIT market ). Shtepia eshte 3 kateshe, Kati i pare ka qene garazh , kurse momentalisht eshte i banueshem dhe numerohet si kat ne vete, gjithashtu posedon kuzhine , uje , rryme , etj. . Kati i Dyte posedon : sallonin bashk me kuzhine , nje banjo dhe nje dhome te vogel per fjetje.
Kati i Trete posedon : 3 dhoma per fjetje dhe nje banjo. Shtepia ka hapsire te gjere te oborrit ,sic shihet ne fotografite ne vijim.
PER PAGESE : SEPARI LE TE BEHET MARREVESHJA , PASTAJ PAGESA MUND TE KRYHET EDHE ME KESTE !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim