Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: 21 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 165 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shtepia posedon nxemje qendrore, ujin (ujsjellsi 24h) rryma kanalizim ,2ari e 30m(e ndertuar para 4 viteve, i mungon vetem izolimi nga jasht.
Shtepia gjindet mbrapa spitalit(Afer ordinances priv*.Koci*) vendi shum i qet dhe i paster per banim.Marr edhe automjet me vler deri 7000 Euro
mund te thirni vetem ne nr tel jo ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim