Shtepia ne lagjen DARDANIA II (ish Gavran)

Shitet nga: Blerim Sot 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: DARDANIA II RRUGA VII
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shtepia eshte e re e perfunduar ne Prill 2015. Shtepia ka 3 dhoma te fjetjes, 3 banjo, dhome e ndejes, dy ballkona dhe magazine. Eshte e ndertuar me matreial te forte dy pllaka masive, muri seizmik. Shtepia eshte e izoluar me stiropol 10cm ka nxemje qendrore. posedon rreth 2 ari oborr me shtepi. Lagje shume e mire per banim.Cmimi pa mobilje!
Bartja e shtepise behet mbrenda dites! Cmimi simbas marveshjes. Parcela me numer: P-70403013-00454-21, SHTEPIA KA LEJE NDERTIMI numri i 07-350/80146
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim