Shtepia ne shitje - Cmim super i volitshem

Shitet nga: Bekim Dje 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Gavran 2, rr. e 5-te, nr 101
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia trikateshe me siperfaqe prej 300 m2 ne truallin prej 4.1 ari ne lagjen Gavran 2, rruga (5) "Kadri Halimi" nr 101 (afer TAXI “Binit”) - rreth 300 metra larg Shkolles Fillore “Selami Hallaci”
dhe po aq prej rruges qarkore.
Ne katin e pare shtepia posedon sallon dhe kamin, si dhe garazhe. Shtepia ka poashtu 4 dhoma te fjetjes dhe dy kuzhina. Posedon me ngrohje qendrore me nafte ose me thengjill/dru. Sistemi i furnizimit me uje eshte nga rrjeti i qytetit ose bunari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim