TROJE NË GJILAN MBRAPA RESTORANT BUJANES

Shitet nga: besnik Sot 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 1500 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
TROJET JANË NGA 3 ARI, DHE SE GJINDEN NË RRUGEN E KUMANOVES,ME DOKUMENTACION TË RREGULLT BARJTA MBRENDA JAVES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim