Urgjent!!! Shtepi+biznes i gatshem+dy hyrje 450m2

Shitet nga: Arianit 27 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: lagjja re
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje ! Pagesa edhe me keste !
SEPARI LE TE BEHET MARREVESHJA , PASTAJ PAGESA MUND TE KRYHET EDHE ME KESTE !
Shtepi me 4 ari me dy hyrje , ne nje vend shume te frekuentuar te qytetit tone ne nje lagje shume te qet dhe shume te mire per jete.perskaj asfaltit ,rruga lagjja e re
Shtepia ka dy hyrje indviduale,Posedon dy lokale, para shtepise.katin e I icili esht hyrje te veqant,posedon sallon me kuzhin ,banjo moderne,dhe nje dhom gjumi.Hyrja tjeter kati II sallon modern me kuzhin ,banjo,kati i III 4 dhoma gjumi nje banjo,kati IV sallon ,qdo dhom ka ballkon ,
sigurim alarmi 24 or mbrenda dhe jasht shtepie,
Uje 24 ore pa nderprer, kanalizim, ,internet, kabllovik,nxemje qendrore nen dysheme faza e par e perfunduar, etj...ejani shikoni e binduni
bejm edhe ndrrime nese na konvenon
presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim