Urgjent Shtepia ne Gjilan ndrrim me banesa

Shitet nga: Abedin Matoshi 17 Tet 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Vellezerit Frasheri Nr. 22
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet ne Gjilan, ne rrugen Vellezerit Frasheri,nga shtepia, kopsht per femi(publik)qendra e mjeksis familjare,shkolla fillore,te gjitha keto larg 5 deri 7min.
Shtepia Posedon: Sallon, Kuzhine. trapezari, 6 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 koridore, 4 tarasa dhe 1 verand.
Shtepia posedon kanalizim, ujesjelles publik dhe privat, internet te gjitha kushtet per mbijetes. Bejme edhe nderrim me banesa.
Poashtu ka dokumentacion te rregullt dhe bartja mund te behet menjehere.

Pa ndermjetesues
Abedin Tel ; 044 766 188
matoshiabedin@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim