esht shiiit Gjilan mundsi ndrrimi me banes

Shitet nga: kujta 09 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
U SHIIIIT SHTEPIA OSE NDRROHET ME BANES

SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR NE 2010 DHE POSEDON DOKUMENTACION TE RREGULLT

KA 3 ARI VEND

ESHT DY KATSHE KA DY DHOMA KATI I PARE

DHE TRI DHOMA KATI I DYTE ,,POSEDON KANALIZIM ,,RRYM

GJENDET NE RRUGEN E FERIZAJIT 60 METRA PREJ RRUGES KRYESORE

BEJM NDERRIM ME BANES..ose ME NDONJE VETURE,,,,,KONTAKT Mobil ose viber ,,,, +377 44 242 055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim