leshoj shtepi me qira 440 m2 me dy hyrje,dy lokale

Shitet nga: nora 23 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: lagjja re
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
leshoj shtepi me qira 440 m2 me dy hyrje,dy lokaleLeshoj shtepin me qera e mobiluar komplet mme te gjitha ka oborr dhe vendparking dy hyrje lokale
qmimi diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim