Shtepia ne Gjilan (Kodi 101)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet Shtepia 2katshe te banuar ne Gjilan posedon 2.5 ari.
Kati i par e ka 1 sallon 1 kuzhin 1 dhom dhe nje banjo. Kati i dyt i posedon 3 dhoma, 1 banjo, po ashtu ka edhe nje terras,garazhd,bunar,shtepia posedon infarastuktur te plot,shtepia gjindet 200m larg spitalit te qytetit,
Jeti Shpk mund te na kontaktoni permes nr te tel,

+38649217979
+38649594343(viber)
ose permes email;
jeti-shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim