AMSA - Shtepia ne Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 21 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Gjilan

AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me dy hyrje te veqanta me 4.5 Ari oborr.

•Kati perdhes eshte dy dhomeshe munden te perdoren si lokale me nga nje depo.

•Kati i pare eshte i teri sallon se bashku me kuzhine dhe me dy terasa.

•Kati i dyte posedon:dy dhoma gjumi nje banjo nje shpajz nje teras.

Shtepia posedojn nxemje qendrore,e tere dyshemeja eshte parket,me infrastrukture te plot dhe me plan urbanistik.

Shtepia gjendet ne rrugen kryesore qe te dergon ne rrugen qarkore per ne Koretishte.

Ҫmimi shtepis eshte 160.000€.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim