Shitet shtepia ne Gjilan (Kodi:194)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne Lagjen dardania ne Gjilan. Shtepia me oborr posedon gjithsej 4.5 ari ndersa siperfaqja e shtepise eshte 360m2.
Shtepia eshte tre kateshe dhe ka kete renditje:
Kati i pare ka: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje banjo;
Kati i dyte ka:Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje banjo;
Kati i trete ka:Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Shtepia eshte moderne dhe posedon te gjitha elementet tjetra per nje jete te kompletuar si ujesjelles, bunar kanalizim etj.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim