Shitet shtepia ne Gjilan (Kodi:216)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Pajazit Ahmeti
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne Gjilan. Shtepia posedon gjithsej 500m2.
Shtepia eshte tre kateshe, e banueshme dhe ka kete renditje:
Kati i pare ka lokal me 160m2;
Kati i dyte ka lokal me 160m2;
Kati i trete eshte i banueshem dhe ka 175m2 siperfaqe.
Shtepia posedon te gjitha elementet tjetra per nje jete te kompletuar si internet, ujesjelles, kanalizim etj.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim