Shtepi ne Gjilan (Kodi 115)

Shitet nga: jeti Sot 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje gjendet ne lagjen Kodra e Deshmorve ne Gjilan 3.95 ari shtepi eshte e banushme dhe eshte 2 kat i ka 1 sallon ,2 kuzhina ,2 banjo, 3 dhoma gjumi

Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)
ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim